AGUST zmesi predstavujú unikátnu osobnosť a výnimočnú chuť, v niektorých prípadoch garantované CSC ® Caffè Speciali Certificati.
Našou úlohou je v jednom balení zrnkovej alebo mletej kávy priniesť to najlepšie z poľnohospodárskej produkcie z opačnej strany zemegule, od výberu najlepších vstupných surovín kontrolovaných našimi laboratóriami až po obsah šálky kávy podanej čašníkom zákazníkovi. Najlepšia káva a čašník schopný ju kvalitne odprezentovať sú samozrejme naším cieľom. A však neobmedzujeme sa len na kontrolu kvality našich zmesí, sme hrdí aj na to, ako boli vytvorené. Máme aj záväzok voči životnému prostrediu (náš podnik využíva iba 100% obnoviteľné zdroje energie) a dodržiavame kvalitu práce aj v krajinách výroby (vyberáme iba pestovateľov, ktorí rešpektujú prácu svojich pracovníkov).

Natura Equa
100% Arabika
Fair-trade, Organická káva
Pôvod zŕn: Mexico, Perú, Nicaragua.
Zmes najlepších zŕn pochádzajúcich od farmárov z ekologického poľnohospodárstva. Celý výrobný proces, taktiež aj obal kávy majú nulový dopad na životné prostredie………….

Gentile
100% Arabika 
Pôvod zŕn: Brazília, Columbia, Guatemala, Ethiopia, EL Salvador, India.
Zmes precízne vybraných zŕn, overené Certified Speciality Coffee. S prirodzene nízkym obsahom kofeínu. Sladká, jemná chuť, ktorá pretrváva dlhšiu dobu…………….

Elegante
85% Arabika 15% Robusta
Pôvod zŕn: Brazília, Columbia, Guatemala, EL Salvádor, India.
Patrí medzi kávy najvyššej kvality, overené Certified Speciality Coffee. Vyvážené telo, sladké, aromatické s kvetinovými tónmi a sušeným ovocím………….

Cremoso
70% Arabika 30% Robusta
Pôvod zŕn: Brazília, EL Salvador, India 
Vhodná pre dokonalé krémové espresso.Typická Talianská chuť s jemnou príchuťou kakaá, korenia a pečeného chleba………

Kafequo
55% Arabika 45% Robusta
Pôvod zŕn: Brazília, Perú, India
Fair-Trade
Má výraznú, ale nie horkú chuť a bohatý krém, ktorý bez ohľadu na okolité prostredie pretrváva dlhú dobu. Zmes je vhodná pre tých, ktorí majú radi kávu so silnou a plnou chuťou…………