Loading...
Ponuka pre firmy
Ponúkame program spolupráce aj pre firmy. Myšlienka tohto programu je založená na šírení kvalitnej, chutnej a najmä čerstvej kávy. Ponúkame ľudom čerstvú, kvalitnú kávu. Naša firma ma bohaté skúsenosti s dodávaním kávy do firiem. Nielen, že Vám dodáme vždy čerstvú kávu, ale ponúkame Vám aj kávovar do prenájmu zdarma. Taktiež Vás zaučíme na prácu s kávovarom a prípravu kávy.
Zelená filozofia
Následky nášho podnikania na životné prostredie, na obyvateľov okolo našich závodov a na tých, ktorí sa podieľajú na výrobe našej kávy, sú pre nás veľmi dôležité. Už takmer 30 rokov spolupracujeme s La Cooperativa Sociale Onlus „La Mongolfiera“, ktorá zlepšuje životné podmienky postihnutých osôb a ich rodín..... Náš „zelený“ záväzok sa preniesol do vytvorenia zmesi unikátnej pre svoj pôvod, kvalitu a ekologickú nezávadnosť. Natura Equa pochádza z organického poľnohospodárstva strednej a južnej Ameriky s osvedčením Fair-Trade. Sladká, ovocná s vôňou kvetov, osobitne cenená milovníkmi soave a jemnej kávy zároveň s bohatou chuťou a dlhotrvajúcim zážitkom.....
Prečo káva Agust?
Vyberáme iba to najlepšie z poľnohospodárskej produkcie z opačnej strany zemegule, od výberu najlepších vstupných surovín kontrolovaných našimi laboratóriami až po obsah priravenej šálky kávy. Neobmedzujeme sa len na kontrolu kvality našich zmesí, sme hrdí aj na to, ako boli vytvorené. Máme aj záväzok voči životnému prostrediu (náš podnik využíva iba 100% obnoviteľné zdroje energie) a dodržiavame kvalitu práce aj v krajinách výroby (vyberáme iba pestovateľov, ktorí rešpektujú prácu svojich pracovníkov).